Menu

Wzbogać codzienność

Inspirowane architekturą, sztuką i designem, łącząc tradycję i nowoczesność. Nasze drzwi są dopasowane do Twojego wnętrza i Twojego stylu, ponieważ możesz je personalizować i modułować według własnego uznania.

aboutRow01

Śmiałość

Manu to kolektyw dynamicznych projektantów, techników i utalentowanych rzemieślników, którzy tworzą sztukę użyteczną z miedzi, mosiądzu i stali nierdzewnej. W portfolio firmy znajdują się stalowe elementy do wnętrz o precyzyjnym wykonaniu i doskonałej funkcjonalności. Oprócz projektów drzwi wewnętrznych, które są wizytówką marki, tworzymy przeszklone ścianki działowe, lustra ramy do obrazów i elementy dekoracyjne oparte o mistrzowskie techniki w obróbce metali.

Manu skrywa w sobie tajemnice starożytnego metalurgicznego rzemiosła i śmiałość do redefiniowania klasycznego piękna.

Doskonałość

Przywiązujemy dużą wagę do solidności i rzetelności – gwarantujemy, że każdy projekt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z najwyższymi standardami. Kierujemy się transparentnością w całym procesie współpracy: od procesu projektowania, wycenę, przez realizację zgodnie z ustalonymi terminami, po profesjonalną obsługę klienta.

product02
aboutRow03

Ikoniczność

W Manu wierzymy, że synteza sztuki i tradycyjnego rzemiosła z architekturą stają się czymś więcej niż sumą swoich części. Ikoniczność odzwierciedla się w umiejętności wydobycia przez artystę rzemieślnika z metalu cech, które sprawiają, że projekt to nie tylko kwestia formy, ale zapadająca w pamięć i ponadczasowa część przestrzeni. Jednocześnie to autentyczność i unikalność, które wyróżniają się na tle innych marek.

Śmiałość

Nie boimy się odważnych wyzwań i redefiniowania klasycznego piękna. Łączymy kanony sztuki i aktualne trendy, tradycję i nowoczesność. Fascynuje nas łamanie granic między przeszłością a przyszłością. Efektem tego jest przeistoczenie metalu w wyjątkowe dzieło sztuki. Bez kompromisów i ograniczeń eksplorujemy symbiozę rzemiosła i technologii.

aboutMiddleSection

 

Projekty Manu to połączenie najwyższej jakości materiałów, kunsztu i kreatywności naszych mistrzów oraz najnowocześniejszych technologii. Nasze drzwi wewnętrzne wyróżniają się unikalnym i niebanalnym designem. Made in Poland.

 

 

Zadzwoń do nas

213 456 789

Napisz

kontakt@manu-living.com